Присвоєння прав адміністратора у «Вчасно.КЕП»

Що ж таке взагалі Адміністратор кабінету «Вчасно.КЕП» — це співробітник компанії, котрий має розширений доступ до облікового запису, окрім себе може створювати заявки ще й для інших працівників компанії та надалі контролювати їх.

 

Щоб мати такі права, потрібно:

1) Співробітнику, котрий буде Адміністратором, створити заявку на себе за інструкцією, незважаючи на те, потрібен йому КЕП чи ні (якщо не потрібний, наші Адміністратори реєстрації активувати його не будуть).

2) Завантажити шаблон та заповнити його — директор компанії має його підписати і надіслати або в кабінеті «Вчасно.ЕДО», вказавши контрагента — ЄДРПОУ: 41231992, e-mail: [email protected]. Якщо директор електронного підпису не має, потрібно підписати власноруч і відправити на [email protected].

 

Після того, як вам підключать права Адміністратора, на електронну адресу, вказану в заявці, прийде лист з інструкцією, як працювати в кабінеті.

Часті питання

Чи можна отримати ключ дистанційно?

Згідно з Законом України від 05.10.2017 №215-VII ст. 22, для того, щоб подати реєстраційну заяву на отримання електронних ключів, особиста присутність заявника є обов'язковою. Якщо у вас уже є КЕП чи Дія.Підпис, то елетронний підпис\печатку можна отримати дистанційно.

Які документи потрібні для реєстрації юридичної особи?

- Копія паспорта 1-2 сторінки (3-6 при наявності відміток) або ID-картка (передня сторона)
- ІПН або ID-картка (зворотній бік)
- Копія виписки з ЄДР або витягу з ЄДР (не обов'язково)
- Копії документів про призначення на посаду кожної особи, на підпис якої отримується сертифікат (наприклад, протокол засідання Загальних зборів, наказ про призначення, витяг з наказу чи протоколу, контракт та інші)
- Копія паспорта, яка має бути підписана заявником: «згідно з оригіналом», прізвище та ініціали, дата, підпис
- Заявка, яка має бути підписана заявником та керівником організації (реєстраційна картка для юридичної особи).

В якому вигляді може зберігатися КЕП?

Електронний ключ КЕП може зберігатися як на носіях з низьким рівнем захисту (жорстких дисках комп’ютерів, USB-флешках тощо), так і на захищених (токенах). Токен — це спеціалізований флеш-накопичувач, призначений для безпечного використання КЕП.

Хмарний КЕП — удосконалена альтернатива файловим ключам та токенам. Особистий ключ зберігається в захищеному хмарному сховищі на сервері надавача довірчих послуг.

Які документи потрібні для реєстрації фізичної особи?

Лише копії паспорта та ІПН (або ID-картка), які будуть підписані заявником «згідно з оригіналом», ПІБ, дата, підпис. Також ці документи можна додати через Дія.Шерінг.

Як мені побачити заявки моїх співробітників?

Підключити права "Адміністратор компанії".
За деталями звертайтеся до нашої служби турботи:
+38 050 416 5 333
+38 063 460 5 333
+38 044 392 03 00

Зв'яжіться з відділом продажів

Наша команда з радістю допоможе знайти рішення саме для вашої компанії та підібрати оптимальний тариф.

Зв'яжіться з нашою підтримкою

Наші менеджери завжди раді допомогти з питань роботи сервісу, реєстрації та технічних налаштувань – звертайтеся!